Ogłoszenia duszpasterskie
25.02.2024

1. Dzisiaj Wielkopostna Niedziela Misyjna – zbiórka do puszek na rzecz pomocy misjonarzom AdGentes. Również dzisiaj w naszym kościele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym po mszy świętej o godz. 15.00.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

- Wtorek – O godz. 16.30 nabożeństwo do M.B z Guadalupe.

- Czwartek – o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na tę adorację wszystkich parafian. O godz. 17.00 msza święta wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. Modlimy się o powołania do służby Bożej.

- Piątek – I-wszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedź od godz.16.00. Drogi krzyżowe w naszym kościele dla dzieci o godz. 16.30 po niej litania do Najśw. Serca Pana Jezusa a dla dorosłych o godz. 17.30. Godz. 17.00 Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Również dzisij obchodzimy Narodowy Dziń Pamięci „ Żołnierzy Wyklętych”. Odwiedziny chorych z racji I piątku miesiąca od godz. 9.00 jak w minionych miesiącach.

- Sobota –I-wsza sobota miesiąca, o godz. 16.30 różaniec i nabożeństwo fatimskie. 17.00 msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

- W przyszłą niedzielę jako I niedziele miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W zakrystii są do nabycia baranki Caritasu jako pomoc dla potrzebujacych.

4. Bóg zaplać za ofiarę 100 zł na kwiaty do Bożego Grobu.

5.Dziękujemy za ofiary złożonych na potrzeby Kościoła – Bóg zapłać. Prosimy
o uregulowanie ofiar na cmentarz, związanych z wywozem śmieci.