Boże Narodzenie 2008

Dnia 24 grudnia od godziny 23.00 w naszym kościele rozpoczęło się modlitewne czuwanie przed Pasterką. Montaż słowno - muzyczny prezentowała młodzież naszej parafii pod kierownictwem ks. Sylwestra Dula. O północy rozpoczęła się Pasterka Bożonarodzeniowa, której przewodniczył Proboszcz - ks. Krzysztof Rusiecki, homilę wygłosił ks. Antoni Drabowicz. Licznie zgromadzeni wierni w radości i modlitewnym skupieniu przyjęli orędzie płynące z Szopy Betlejemskiej. Rozpoczęło się uroczyste świętowanie tajemnicy Narodzenia Chrystusa w 2008 roku.

Naszym Parafianom i przybyłym Gościom do Jubileuszowej Świątyni składamy serdeczne życzenia, aby Nowonarodzony Jezus rozświetlał mroki trudnej codzienności i udzielał potrzebnych łask do realizacji powierzonych zadań. Szczęść Boże!

Pamiętający w modlitwie - Duszpasterze