Rejon tarnobrzeski Domowego Kościoła na modlitwie u Świętego Pawła w Sandomierzu

Dnia 21 listopada w naszym kościele o godz 17.00 sprawowana była msza święta  z udziałem przedstawicieli Wspólnoty Domowego Kościoła z rejonu tarnobrzeskiego. Mszy świętej przewodniczył dziekan sandomierski ks. Krzysztof Rusiecki. Koncelebrowali: ks. Waldemar Olech, ks. Michał Oszczudłowski, ks. Antoni Drabowicz i ks. Wojciech Zasada. W homilii ks. Antoni powołując się na słowa Sługi Bożego Jana Pawła II podkreślił ważność i potrzebę posługi Wspólnoty Domowego Kościoła w dzisiejszym świecie, który atakuje i niszczy rodzinę. Na zakończenie Eucharystii para rejonowa oraz przedstawiciele kręgu  działającego przy naszej parafii wypowiedzieli życzenia oraz zapewnienie o modlitwie w intencji ks. proboszcza w związku z podjęciem posługi dziekana dekanatu Sandomierz. Wszyscy uczestnicy modlitewnego spotkania wzieli udział w Agapie, którą przygotował Krąg Domowego Kościoła z naszej parafii.