Pożegnanie Matki Bożej w Świętym Wizerunku Nawiedzenia

Dnia 5 września o godz. 15.00 rozpoczęła się msza św. dziękczynna za dar Nawiedzenia Matki Bożej w naszej parafii. Uroczystościom kończącym ten „święty czas” przewodniczył proboszcz – ks. Krzysztof Rusiecki. Na zakończenie mszy św. ks. bp Edward Frankowski wypowiedział słowa skierowane do Wspólnoty Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła. Ksiądz Jacek Beksiński, który towarzyszył Matce Bożej w każdej parafii naszej diecezji podczas Nawiedzenia Świętego Wizerunku podkreślił wartość Pisma Świętego i  dokonał poświęcenia obrazów Matki Boskiej Częstochowskiej przyniesionych przez rodziny naszej parafii. O godz. 16.30 wyruszyła procesja w kierunku parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, gdzie Święty Wizerunek Matki Bożej miał się zatrzymać na kolejną dobę.