XVIII Niedziela Zwykla
  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca - Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro o godz. 8.30 w Katedrze Sandomierskiej rozpoczęcie XXV Jubileuszowej Pieszej Pielgrzymki Ziemi Sandomierskiej na Jasną Górę następnie przejście pielgrzymów do naszego kościoła by z racji Roku Św. Pawła Apostoła zyskać odpust.
    Dziś także pielgrzymi udający się w Pieszej Pielgrzymce od godz. 10.00 do 17.00 składają bagaże w Bursie Jana Pawła II. Istnieje możliwość jeszcze zapisania się.
  3. Dziś o godz. 8.00 Msza św. KŻR i zmiana Tajemnic Różańcowych.
  4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniu 12 sierpnia.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:
    • w poniedziałek – wsp. Św. Jana Marii Vianneya.
    • w środa – Święto Przemienienia Pańskiego. W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 9.30, 16.30 i 18.00. Odpust w parafii Jankowice.
    • w czwartek – I czwartek miesiąca. Msza św. o Chrystusie Najwyższym Kapłanie o godz. 18.00 i modlitwa za powołanych. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu Wspólnoty Intronizacji Chrystusa Króla.
    • w piątek – wsp. Św. Dominika
    • w sobota – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy.
  6. W przyszłą niedzielę ofiarą na tacę wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  7. W związku z remontami dzwonnicy i muru kościelnego prosimy o wzięcie cegiełek na pokrycie kosztów remontu ze strony parafii.
    W tym tygodniu na remont wpłynęło 5 ofiar wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego i Niedzieli.