Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie
15.07.2018 r.

Dziś XV Niedziela Zwykła w ciągu roku.

Przez cały miesiąc po Mszy Świętej wieczornej, odmawiamy litanię do Najdroższej Krwi Chrystusa.

1. W liturgii Kościoła:

Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Modlitwa do Św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.

-  Wtorek –   o godz. 17.30  Nabożeństwo do  M.B.  z Guadalupe  oraz Msza Św.

- Czwartek - o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona przez Wspólnotę, dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

- w przyszłą Niedzielę, rozpoczyna się ogólnopolski dzień Św. Krzysztofa, podejmującego inicjatywy bezpieczeństwa na drodze. NIVA Polska zachęca do udziału w akcji Św. Krzysztofpodziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj jeden grosz za 1 km bez wypadku, na środki transportu dla misjonarzy. Po Mszy Św. za parafian, poświęcenie pojazdów mechanicznych.

2. Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Centrum Zdrowia Salus w Sandomierzu, ul. Portowa 24B, wygrał konkurs ofert na świadczenia zdrowotne, z zakresu rehabilitacji domowej, na terenie całego powiatu sandomierskiego. Zapraszamy Pacjentów posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, do korzystania poza kolejnością i poza limitem wynikającym z kontraktu  z NFZ. Usługi są nieodpłatne dla pacjentów, posiadających ubezpieczenie w NFZ i skierowanie od lekarza rodzinnego, lub specjalisty. Można składać skierowania na zabiegi, nie ma kolejki, zapisy pod numerem telefonu: 511824380  w godz. od 7.00-20.00  Zapraszamy.

3. Na prace przy Kościele, złożono 2 ofiary pieniężne. Bóg zapłać

4. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i nowych numerów prasy katolickiej,a także
do zamawiania Mszy Św. za żywych jak i zmarłych, Mszy Św. gregoriańskich na 2018 r. Pamiętajmy szczególnie o jubileuszach, dniach urodzin i ważnych wydarzeniach w życiu rodziny.

5. Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Sandomierzu, organizuje Pielgrzymkę do Chorwacji i Medugorje w dniach 17– 24.09.2018 r. Koszt pielgrzymki 1270 zł + 100 euro.

Zapisy w kancelarii parafialnej ul. Staromiejska 11 ( Szczegółowy plan pielgrzymki wywieszony jest w gablocie parafialnej przed Kościołem).

6. Przypominamy o uregulowaniu opłat,  za wywóz śmieci z cmentarza.

7. Wszystkim parafianom i przybyłym gościom, życzymy spokojnych i udanych wakacji.