Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła 23.09.2018 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

- Niedziela - XXV Niedziela Zwykła. Zapraszamy parafian do włączenia się w działalność Ruchów i Grup Duszpasterskich.

- Wtorek – Nabożeństwo do M.B z Guadalupe o 17.30.

- Czwartek – wspomnienie świętego Wincentego à Paulo, prezbitera. O godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 18.00 Msza Święta.

- Piątek – wspomnienie świętego Wacława, męczennika. Rocznica śmierci ks. Kard. Adama Kozłowieckiego

- Sobota – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w kościele seminaryjnym uroczystość odpustowa – Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.00 będzie przewodniczył ks. dr Adam Kopeć. Odpust w parafii Daromin.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Sandomierskiej wraz z Regionem Ziemia Sandomierska NSZZ "Solidarność" zapraszają na konferencje Solidarni z rodziną zatytułowaną Wychowanie patriotyczne w rodzinie i szkole pod patronatem Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza. Konferencja odbędzie się 29 września (sobota) w Domu Katolickim w Sandomierzu o godzinie 10.00.

- Niedziela – XXVI Niedziela Zwykła.

2. Dekanalny Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się w niedzielę - 7 października br. w Parafii Chrystusa Króla w Sandomierzu o godz. 17.00. Zapraszamy narzeczonych na spotkanie organizacyjne.

3. Dziękujemy za 2 ofiary złożone na potrzeby kościoła – Bóg zapłać. Pamiętajmy o uregulowaniu opłat za wywóz śmieci z cmentarza.

4. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i nowych numerów prasy katolickiej
oraz do zamawiania Mszy Św. za żywych jak i zmarłych, Mszy Św. gregoriańskich
na 2018 r. Pamiętajmy szczególnie o jubileuszach, dniach urodzin i ważnych wydarzeniach w życiu rodziny.

5. Rozpoczynamy pracę w kościele przy wymianie starej instalacji elektrycznej na nową oraz odnowieniu części obrazów Drogi Krzyżowej. Prosimy parafian i przyjaciół naszego kościoła o wsparcie finansowe na te rozpoczynające się prace.