Intencje Mszy Świętej

 

                             Niedziela, 24.03.2019r.

 6.30 † Kazimierz Kolasiński w rocz. śm. zmarłych z rodziny Kolasińskich i Paligów.

 8.00 † Marianna, Adam Kaczyńscy.

 9.30 † Franciszek, Henryk, zmarłych z rodziny Wroczków i Królów.

11.00† Roman Paruzel (10R) śm.

12.15 Za parafian.

15.00† Henryk Urbański (10R) śm. zmarłych rodziców Zygmunta i Agnieszkę.

18.00† Ligia, Mieczysław Cebula, Tadeusz Sado.

                                                          Poniedziałek, 25.03.2019r. Zwiastowanie N.M.P.

 6.30 † Małgorzata Zawidzka (5R) śm.

 9.30 † Zdzisławę Gąntarz (od przyjaciół sąsiedztwa).

17.00 O szczęśliwe narodzenie dziecka w rodzinie Anety i Krzysztofa.

17.00† Justyna Ciamaga w 2m-c po śmierci (od synów z rodzinami).

17.00† Robert Rąb (od rodziny Burasów).

                                Wtorek, 26.03.2019r.

 6.30 † Małgorzata Zawidzka (5 R) śm. (od koleżanek z pracy).

17.00 O Boże  błogosławieństwo  i opiekę  M.B. dla  Ks.  Proboszcza  Krzysztofa    Rusieckiego  (od Rycerzy Kolumba).

17.00† Marian Gryl w (2 R) śm. Michał, Józefa Grylów.

17.00† Irena Wiesławska (od Anny i Sebastiana ).

17.00† Robert Rąb (od córek Pauli i Klaudii z rodzinami).

                                 Środa, 27.03.2019 r.

6.30 † Robert Rąb (od Anny Zięba z rodziną).

17.00 Urodzinowa w intencji Ks. Proboszcza Krzysztofa Rusieckiego z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz o  opiekę  M.B.  i Patrona.

17.00† Stanisław Bartoszek (od sąsiadów z kl. Ul. Króla 1)

17.00† Grzegorz Jędrzejewski (od KŻR M.B. Kalwaryjskiej).

                                      Czwartek, 28.03.2019 r.

 6.30 † Zdzisławę Gąntarz i Kazimierza (od Barbary i Leszka Wszołek).

17.00† Michalina, Marian, Józef Piotrowscy.

17.00† Krystyna i Stanisław Rewera.

17.00† Robert Rąb (od chrzestnej).

                                  Piątek, 29.03.2019r .

 6.30† Robert Rąb (od Centrum Pogrzebowego A. Stąpór)

17.00 Dziękczynna w 75 R urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo. i opiekę M.B. dla  Alicji Głowackiej.

17.00† Genowefa Cieśla (od rodziny Szemrajów).

17.00† Alicja Świder.

                                 Sobota, 30.03.2019r.

 6.30† Zofia, Honorata Bartosik, Arkadiusz, Stefania, Józef Ciepły, Władysław  Hawryłkiewicz, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00† Teresa Bujczenko (1R) śm.

17.00† Józef Witczak w (9R) śm.

17.00† Bonifacy Szczepaniak(18R) śm.

                                      Niedziela, 31.03.2019r.

 6.30 † Adela w (3R) śm.

 8.00 † Konstancja, Jan, Kazimiera Zybała, Kazimiera i Stanisław Kuszczepa.

 9.30 † Józef, Czesław Stach, Gabriel Siudak.

11.00† Paweł Choda (29R) śm. zmarli z rodziny Chodów.

12.15 Za parafian.

15.00† Balbina, Henryk Jedliński, zmarłych z rodziny Rzeszowiaków.

18.00† Stanisław (21R) śm. Karol, Bronisława, Stasia, Małgosia, Donata, Jan, Wiktoria, Mieczysław.