Intencje Mszy Świętej

Niedziela, 23.09.2018r.

6.30 Dziękczynna w (30R) ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. dla Waldemara i Marii.

8.00 † Władysław Gawroński (28R) śm. Wiesław Gawroński.

9.30 † Franciszek (36r) śm.

11.00† Elżbieta Rolecka – Gregorianka 23

12.15 Za parafian

15.00† Kazimiera (9R) śm.  zm. z rodziny Łuckich i Buckich, Jan Jeleń (15 dni po śm).

18.00† Tadeusz, Roman Rosowicz, Lucyna, Józef, Jan, Roman Koseła.

       Poniedziałek, 24.09.2018r.

6.30 † Andrzej Wódz (od siostry Anny Wódz z rodziną).

18.00 † Genowefa, Stanisław Seweryńscy, Anna, Jan, Wincenty Chmielewscy.

18.00 † Elżbieta Rolecka – Gregorianka 24

18.00 † Jan Dębicki (16R) śm. i zmarłych z rodziny Dębickich.

Wtorek, 25.09.2018r.

6.30 † Maria Róg ( od rodziny Klepków z Lubonia).

18.00 † Stanisław Nowakowski (21 R) śm.

18.00 † Elżbieta Rolecka – Gregorianka 25

18.00 † Jan Ciźla ( od brata Henryka z rodziną).

18.00 † Andrzej Wódz (od żony z córką i wnuczką).

Środa, 26.09.2018 r .

6.30 † Jadwiga Myśliwiec (od Centrum Pogrzebowego A. Stapór).

18.00† Za zm. rodziców i dziadków Cecylia, Sylwester Perła, zm. z rodziny Kowalskich
i Sendrowiczów

18.00† Elżbieta Rolecka – Gregorianka 26

18.00† Jadwiga Myśliwec (od sąsiadów ul. Kazimierza Wielkiego).

Czwartek, 27.09.2018 r.

6.30 † Antoni, Wiktoria, zmarłych z rodziny Winiarczyków.

18.00† Elżbieta Rolecka – Gregorianka 27

18.00† Marianna Skrzypczak (2R) śm.

18.00† Jadwiga, Stefan, Krzysztof Sumowski.

Piątek, 28.09.2018r

6.30 † Franciszka Niekurzak (4R) śm.

18.00 † Elżbieta Rolecka – Gregorianka 28

18.00 W intencji Legionu Maryi.

18.00 † Janina i Adolf Zbiescy.

Sobota, 29.09.2018r.

6.30 † Sabina Rzepecka (od rodziny Podsiadło).

18.00† Michalina Tańczak, Stanisław Hwiałek, Michał Bownik.

18.00† Elżbieta Rolecka – Gregorianka 29

18.00† Mirosław Żmuda, zmarłych z rodziny Żmudów i Mrozowiczów.

Niedziela, 30.09.2018r.

6.30 † Zofia, Honorata Bartosik, Arkadiusz, Stefania, Józef Ciepły, Władysław Hawryłkiewicz, dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 † Jan, Janina Smardz, Władysław, Teresa Tokarscy, Waldemar Bajak.

9.30 † Anna Oziębło (od siostrzenicy Marii Masełek z rodziną).

11.00† Elżbieta Rolecka – Gregorianka 30

12.15 Za parafian ( W 10 rocznicę ślubu Agaty i Marcina Stajniuk z prośbą o Boże błogosławieństwo).

15.00† Marianna, Czesław Wójcik, Barbara, Anna, Jan Leokadia, Feliks, Czesław.

18.00† Krystian Zając (12R) śm.